25 липня 2019 року відбулося пленарне засідання 52-ї сесії Білгород-Дністровської міської ради, в якому взяли участь депутати міської ради, керівники відділів та управлінь, представники громадськості та ЗМІ.
До порядку денного включено п’ять проектів рішень та додатково включено два питання: «Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 21.12.2018 р. №736-VII «Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2019 рік» та «Про дострокове припинення повноважень Білгород-Дністровського міського голови Гінак А.Ф.». Питання «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, яка не перебуває у користуванні, з метою подальшого продажу у власність в 2019-2020 роках та яка розташована по вул. Свято-Георгіївська, 11» за рішенням більшості було знято.
За дострокове звільнення мера міста проголосували 31 депутат із 32 присутніх, один – утримався.
В своєму прощальному виступі Алла Гінак висловилася про своє остаточне звільнення, а це вже третя її спроба за три роки і дев’ять місяців на посаді голови міськради. Після другої невдалої спроби попасти до Верховної Ради Алла Федорівна прийняла рішення попрощатися з нашим містом, бо її мало цікавить його подальша доля. Надаємо цитату виступу мовою оригіналу: «…Ну, вот как у нас получилось, так и получилось. И, видимо, получилось не совсем правильно. Потому что, когда десять процентов населения города голосует за действующего мэра как кандидата в Верховную Раду, значит, это оценка нашего труда, и она отрицательная. Значит, у нас не получилось сделать то, что мы хотели, и люди это оценили. Нужно делать выводы и идти дальше…»
Висновки кожен в цій ситуації зробить свої, та тільки шкода, що цим не вирішаться питання, що сьогодні турбують містян і залишаються без відповіді. Де обіцяний впродовж всіх чотирьох років притулок для бездомних тварин? Що буде з переїздом на Сонячній, перед яким в «срочном порядке» перед виборами поїздив один бульдозер за 600 тис. грн.? Коли закінчать ремонт на вулицях Артільній і Шабській, на які виділені кошти з обласного та державного бюджетів? Яка подальша доля міського стадіону, що вже більше року без повноцінного користування? Коли отримають заборговані зарплати медики та педагоги і чому кошти на підвищення зарплат і премій для міських чиновників виділяються регулярно? Чому школи і дитячі садочки не отримують належне фінансування з міського бюджету, а на ремонт самої мерії кошти є? Які ще комунальні ризики (як то: непитна вода в крані, транспортний колапс, розбиті дороги і тротуари, сміттєзвалища, стихійна торгівля) загрожують місту після невдалої і непрофесійної роботи мера і її команди? І до речі, справедливе запитання, яке сьогодні хвилює всіх містян: «Мер «шустренько» пішла, а її команда, що довела місто до комунального колапсу і складної економічної ситуації, буде продовжувати далі проводити бездарне управління нашим славним містом і робити з нас дурнів?»